Chalupa Krsy, Trhomné

Popis nemovitosti

Hledáte klid, samotu a krásnou přírodu pro trvalé bydlení nebo rekreaci 35 km od Plzně? Tak právě pro Vás mám bývalou zemědělskou usedlost v části obce Trhomné, která leží 15 km od Toužimi. Objekt je určen k rekonstrukci. Je zde obytná část a hospodářské budovy.

Obytná část je částečně podsklepená, přízemní, s obytným podkrovím. Dispozice domu 5+1 je vstupní chodba, ze které je vstup do kuchyně, obývacího pokoje a z něho do ložnice, z chodby je schodiště do podkroví, kde jsou další dva pokoje. Vytápění domu je kamny na tuhá paliva. Dům je napojen na elektřinu, voda je z vlastní studny, která je ve sklepě.

Kanalizace zde není lze řešit připravenou vyvážecí jímkou nebo ČOV. Plyn v této části obce není. Na rovinatém oploceném vlastním pozemku se nachází stodola, dřevník a suché WC . Parkování je množné ve stodole. Chalupa je přístupná po udržované šotolinové cestě. Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě, houbařský ráj na zemi, s krásným výhledem do Nečtinského údolí.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB G.

pojďme se sejít

PO-PÁ: 09:00 - 17:00